z Twojego zdjęciakategoriekoncepcjegalerie sezonowegalerie wyróżnionebestsellerypopularne

Zamówienia i wysyłka: FotoObrazy, Obrazy Ze Zdjęcia, Obrazy Na Płótnie, Zdjęcia Na Płótnie, Naklejki, Plakaty

EXPRESOWA WYSYŁKA !

Jesteśmy producentem a nie pośrednikiem, dlatego możemy zagwarantować Państwu ekspresową wysyłkę, najniższe ceny na rynku oraz najwyższą jakość uzyskaną odpowiednio dobraną technologią.

Termin realizacji zamówienia:

Towar wysyłamy w ciągu 1 - 3 dni roboczych następujących po dniu zaksięgowania wpłaty.

Obrazy na płótnie.

 

obrazy ze zdjęcia

Koszt przesyłki 23 zł (opcja "ostrożnie" + 13 zł).

Przesyłka kurierska DHL EXPRESS z gwarancją dostawy na następny dzień roboczy.

Duże obrazy ze zdjęcia - poczwórne zabezpieczenie (folia bom-belkowa, gruby karton, podwójna warstwa kartonu amortyzującego). Ekologiczny karton powtórnie przetworzony.

Śledzenie według numeru listu przewozowego.

Plakaty ze zdjęcia, naklejki na ścianę.

 

obrazy ze zdjęcia

Koszt przesyłki 18 zł.

Przesyłka kurierska z gwarancją dostawy na następny dzień roboczy.

Tuba lub katronowe pudełko.

Śledzenie według numeru listu przewozowego.

 

 

 

Koszt przesyłki:

Koszt przesyłki ponosi kupujący. Proponujemy Państwu wysyłkę obrazów za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL, plakaty i naklejki wysyłamy oddzielnie firmą kurierską. Jest to najtańszy sposób, jednak ponieważ to Państwo pokrywacie koszt transportu, możemy się dostosować do Państwa propozycji, jeżeli np. chcielibyście Państwo skorzystać z innej firmy kurierskiej. Po wysłaniu paczki nie bierzemy za nią odpowiedzialności.
W ostatniej fazie zamówienia system automatycznie oblicza Państwu koszt przesyłki. Potwierdzenie złożenia zamówienia dostaną Państwo w odrębnym mailu z dodatkową informacją o numerze konta, na które należy wpłacić pieniądze za dokonane zamówienie. Numer zamówienia jest jednocześnie tytułem przelewu (prosimy wpisać w tytule sam numer zamówienia - przyśpieszy to realizację).


Płatność

- wpłata na konto:

PKO Bank Polski
50 1020 5558 1111 1662 2280 0021

Ponieważ w przypadku zaginięcia lub uszkodzenia przesyłki opłaconej jako paczka bez zadeklarowanej wartości, odpowiedzialność finansową bierzemy na siebie tylko do wysokości odszkodowania kuriera DPD/DHL (do kwoty 323 złotych), zachęcamy w przypadku towarów o wartości przekraczającej w/w kwoty odszkodowań, do opłacenia przesyłki z zadeklarowaną wartością, która będzie w pełni ubezpieczona. Wartość opłaty za przesyłkę z zadeklarowaną wartością podamy w odpowiedzi na Państwa konkretne zapytanie, ponieważ opłata ta zależy od zadeklarowanej wartości przesyłki.

 

Profesjonalne wykonanie, b. dobry kontakt ze sprzedającym - bardzo POLECAM :)

Dora

Newsletter rabat do 50 %