z Twojego zdjęciakategoriekoncepcjegalerie sezonowegalerie wyróżnionebestsellerypopularne

Zamówienia i wysyłka: FotoObrazy, Obrazy Ze Zdjęcia, Obrazy Na Płótnie, Zdjęcia Na Płótnie, Naklejki, Plakaty

EXPRESOWA WYSYŁKA !

Jesteśmy producentem a nie pośrednikiem, dlatego możemy zagwarantować Państwu ekspresową wysyłkę, najniższe ceny na rynku oraz najwyższą jakość uzyskaną odpowiednio dobraną technologią.

Termin realizacji zamówienia:

Towar wysyłamy w ciągu 1 - 3 dni roboczych następujących po dniu zaksięgowania wpłaty.

Obrazy na płótnie.

 

obrazy ze zdjęcia

Koszt przesyłki 23 zł (opcja "ostrożnie" + 13 zł).

Przesyłka kurierska DHL EXPRESS z gwarancją dostawy na następny dzień roboczy.

Duże obrazy ze zdjęcia - poczwórne zabezpieczenie (folia bom-belkowa, gruby karton, podwójna warstwa kartonu amortyzującego). Ekologiczny karton powtórnie przetworzony.

Śledzenie według numeru listu przewozowego.

Plakaty ze zdjęcia, naklejki na ścianę.

 

obrazy ze zdjęcia

Koszt przesyłki 18 zł.

Przesyłka kurierska z gwarancją dostawy na następny dzień roboczy.

Tuba lub katronowe pudełko.

Śledzenie według numeru listu przewozowego.

 

 

 

Koszt przesyłki:

Koszt przesyłki ponosi kupujący. Proponujemy Państwu wysyłkę obrazów za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL, plakaty i naklejki wysyłamy oddzielnie firmą kurierską. Jest to najtańszy sposób, jednak ponieważ to Państwo pokrywacie koszt transportu, możemy się dostosować do Państwa propozycji, jeżeli np. chcielibyście Państwo skorzystać z innej firmy kurierskiej. Po wysłaniu paczki nie bierzemy za nią odpowiedzialności.
W ostatniej fazie zamówienia system automatycznie oblicza Państwu koszt przesyłki. Potwierdzenie złożenia zamówienia dostaną Państwo w odrębnym mailu z dodatkową informacją o numerze konta, na które należy wpłacić pieniądze za dokonane zamówienie. Numer zamówienia jest jednocześnie tytułem przelewu (prosimy wpisać w tytule sam numer zamówienia - przyśpieszy to realizację).


Płatność

- wpłata na konto:

PKO Bank Polski
50 1020 5558 1111 1662 2280 0021

Ponieważ w przypadku zaginięcia lub uszkodzenia przesyłki opłaconej jako paczka bez zadeklarowanej wartości, odpowiedzialność finansową bierzemy na siebie tylko do wysokości odszkodowania kuriera DPD/DHL (do kwoty 323 złotych), zachęcamy w przypadku towarów o wartości przekraczającej w/w kwoty odszkodowań, do opłacenia przesyłki z zadeklarowaną wartością, która będzie w pełni ubezpieczona. Wartość opłaty za przesyłkę z zadeklarowaną wartością podamy w odpowiedzi na Państwa konkretne zapytanie, ponieważ opłata ta zależy od zadeklarowanej wartości przesyłki.

 

Obraz jest CUDOWNY to mój pierwszy ale na pewno nie ostatni zakup szczerze POLECAM

Kasia

Newsletter rabat do 50 %