Przyciski spłukujące do toalet różnego typu

Przyciski do WC to bardzo ważny element każdej toalety. Może być sprzedawany oddzielnie (w przypadku WC ze stelażem podtynkowym) lub w komplecie ze spłuczką, jak ma to miejsce w przypadku tradycyjnych sedesów. Przyciski do WC są elementem mocno eksploatowanym, trzeba więc liczyć się z koniecznością wymiany. Jaki przycisk kupić?

Jakie są rodzaje przycisków do WC?

Przyciski do WC to bardzo szeroka kategoria produktów. Różnią się one między sobą między innymi materiałem, z którego zostały wykonane. W sprzedaży znajdują się przyciski spłukujące wykonane z tworzywa sztucznego, metalu lub szkła.

Zdecydowana większość to przyciski spłukujące z tworzywa sztucznego. Przyciski spłukujące dostępne są w bardzo wielu kolorach. Na rynku znajdują się przyciski spłukujące do WC białe, czarne, srebrne, chromowane. Można kupić również przyciski spłukujące do WC w kolorze brązowym, czarno-srebrnym, czerwonym. Dzięki temu każdy może wybrać przycisk, który najlepiej pasuje do tonacji kolorystycznej łazienki.

Jaki przycisk spłukujący wybrać?

Przyciski spłukujące do WC są coraz bardziej nowoczesne. W sprzedaży dostępne są więc ich różne rodzaje. Przyciski do WC mogą być zarówno jedno-, jak i dwu funkcyjne. Jednofunkcyjny biały przycisk WC będzie najbardziej atrakcyjny cenowy.

Jednocześnie jednofunkcyjny biały przycisk WC będzie prosty w obsłudze. Co więcej, biały przycisk WC niezależnie czy jest jedno-czy dwu funkcyjny sprawdzi się w każdej łazience. Przyciski do podtynkowego WC mogą różnić się kolorem, materiałem, z którego są wykonane oraz ceną.