Wynajem długoterminowy Poznań

Kiedy pojawia się potrzeba, by przemieszczać się dalej lub częściej, a Ty nie chcesz kupować własnego samochodu, zaufaj sprawdzonym i elastycznym rozwiązaniom takim jak wynajem długoterminowy. Przecież w dobie zmieniających się stóp kredytowych i rosnących rat musisz już kupować nowego pojazdu, aby zrealizować swoje cele. Wypożyczalnia samochodów w Poznaniu pomoże Ci je dotrzeć tam, gdzie chcesz w bardziej opłacalny i przewidywalny sposób.

Dlaczego warto wypożyczyć samochód?

Wynajem długoterminowy w Poznaniu to liczne korzyści, które nie ograniczają się wyłącznie do samego użytkowania auta. Podpisując umowę z wypożyczalnią samochodów, otrzymujesz także profesjonalne wsparcie i spokojną głowę. Nie musisz martwić się np. kwestią ewentualnych napraw czy awarii – zgłaszasz nam problem, a my zajmujemy się jego rozwiązaniem i zapewniamy Ci auto zastępcze

Stawiamy na stały czynsz wynajmu, który pozwala na zaplanowanie własnego budżetu. Koszt za długoterminowy wynajem w żaden sposób nie wpływa na zdolność kredytową kierowcy.

Jeśli zechcesz, masz możliwość zakupu wybranego samochodu w atrakcyjnej cenie.


Samochody na wynajem długoterminowy w Poznaniu

Proponujemy samochody każdej klasy!

  • samochody osobowe
  • samochody premium
  • samochody dostawcze

Jeżeli zależy Ci na bogato wyposażonym samochodzie premium, dla kierowców z Poznania prowadzimy wynajem samochodów luksusowych w korzystnych atrakcyjnych cenach. Znajdziesz u nas takie marki jak Mercedes AMG, BMW w pakiecie M, Jaguar, Range Rovery czy Lexus.

Jeśli potrzebujesz zasilić flotę swojej firmy w przestronne busy lub brygadówki, które łączą ładowność z możliwością przewozu pracowników, u nas znajdziesz samochody dostawcze o różnych gabarytach,

Określ swoje wymagania, a my zaproponujemy Ci kilka samochodów różnych marek, które zaspokoją Twoje aktualne potrzeby.

Najlepsze wyposażenie dodatkowe

Wszystkie samochody dostępne są nowe, maksymalnie dwuletnie i posiadają w standardzie:

  • klimatyzację,
  • zestaw audio, w tym radio samochodowe,
  • centralny zamek,
  • pakiet bezpieczeństwa obejmujący m.in. poduszki powietrzne i systemy kontroli trakcji,

Do wyboru masz – w zależności od preferencji – manualną lub automatyczną skrzynię biegów.


Potrzebujesz samochodu na dłużej? Wybierz najem długoterminowy

Jeśli potrzebujesz samochodu na dłużej niż miesiąc, zapoznaj się z ofertą oddziału wypożyczalni w Poznaniu.


Oddział wypożyczalni w Poznaniu zaprasza!

Wypożyczalnia samochodów ma zasięg ogólnopolski. Mamy 36 oddziałów w 29 największych miastach w kraju oraz flotę samochodową, która liczy ponad 2500 samochodów!

Dla kierowców z Poznania oferujemy długoterminowy wynajem samochodów osobowych, dostawczych oraz niezawodnych busów. Jeśli samochód spodoba Ci się tak bardzo, że zechcesz go kupić, zaproponujemy Ci możliwość zakupu w korzystniejszej cenie niż rynkowa.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci szczegóły oferty na wynajem długoterminowy aut w Poznaniu. Podpowiemy też, jakie warunki umowy będą najkorzystniejsze w Twojej sytuacji.