Wynajem krótkoterminowy – jak wyposżyczyć samochód

Tygodniowe wakacje w leśnej głuszy? Rodzinny wyjazd na ślub kuzynki? Weekendowy trip ze znajomymi do innego miasta? Tyle potrzeb, a Ty nie masz samochodu? Rozwiązaniem tej patowej sytuacji jest wynajem krótkoterminowy. Unikniesz stresu związanego z podróżowaniem publicznymi środkami transportu: konieczności transportu bagażu na stację i możliwych opóźnień. Z drugiej strony – nie musisz przejmować się koniecznością zakupu auta, bo to nie jedyna opcja, aby zachować pełną mobilność i podróżować wtedy, kiedy chcesz i jak chcesz. Wypożycz wybrany model samochodu i ciesz się swobodą.

Jak wypożyczyć samochód krótkoterminowo?

Wypożyczanie samochodów na krótki okres jest łatwe, szybkie i bezpieczne. Możesz zarezerwować auto online poprzez samodzielne wypełnienie formularza. Wybierz miasto, podaj datę odbioru i zwrotu samochodu i, korzystając z filtrów (typ pojazdu, rodzaj skrzyni biegów, cena), wyszukaj swoje idealne auto. Umożliwiamy też wynajem krótkoterminowy samochodów przez telefon. Podczas krótkiej rozmowy z infolinią zbadamy Twojego potrzeby i preferencje, a konsultant zaproponuje Ci najlepszą opcję i uszytą na miarę propozycję wynajmu wraz z opcjami dodatkowymi.

Wynajem krótkoterminowy – rezerwacja samochodu online

 • W pierwszym etapie wybierz miejsce odbioru i zwrotu pojazdu (ułatwieniem będzie fakt, że działamy w 29 miastach Polski) oraz określ daty i godziny wynajmu.

 • System zaproponuje Ci kilkanaście modeli samochodów odpowiadających segmentom pojazdów. W kolejnej części wybierz segment samochodu.

 • W następnym etapie wybierz dodatkowe usługi.

 • Podaj dane osobowe swoje lub osoby, dla której rezerwujesz pojazd.

 • Opłać wynajem (otrzymasz dodatkowy rabat), korzystając z linka do szybkich płatności.


Wynajem krótkoterminowy – telefoniczna rezerwacja samochodu:

 • Zastanów się, jaki segment samochodu chcesz wynająć – zapoznaj się z naszą flotą.

 • Konsultant zapyta o miasto oraz termin wynajmu, w celu sprawdzenia dostępności pojazdu.

 • Przygotuj potrzebne dane:
  – jeśli rezerwujesz jako klient indywidualny: imię i nazwisko, adres zamieszkania, pesel i numer dowodu, numer prawa jazdy, numer kontaktowy, adres mailowy
  – jeżeli rezerwujesz samochód dla firmy: NIP firmy, oraz dane kierowcy bądź kierowców (wymieniamy je powyżej)

 • Operator pobierze powyższe dane, co znacznie przyspieszy wydanie pojazdu w oddziale.

 • Z konsultantem uzgodnisz formę płatności czynszu oraz kaucji.

 • Na koniec zostaniesz poinformowany, że rezerwacja została przyjęta, a na podany adres mailowy wyślemy dokumenty potwierdzające.

Krótkoterminowy wynajem samochodu jest praktycznym rozwiązaniem

Wypożyczalnia samochodów to miejsce, które może zmienić na lepsze Twoje podejście do finansowania samochodów. To dlatego, że wynajem krótkoterminowy samochodów jest alternatywą dla kupna auta i klasycznego leasingu. W ramach stałej opłaty użytkujesz pojazd zgodnie ze swoimi potrzebami. Jeśli jeździsz okazjonalnie, kupowanie samochodu jest nieopłacalne. Lepiej wypożyczyć auto i zaoszczędzić zarówno pieniądze, jak i czas związany z poszukiwaniami idealnego modelu.

We flocie wypożyczalni znajduje się ok. 2500 samochodów.

Działamy w 29 miastach, w których mamy łącznie 36 oddziałów.

Jeśli masz więcej pytań, zapraszamy do kontaktu!