Wypożyczalnie samochodów – dlaczego warto się zdecydować?

Kalkulator najmu długoterminowego

Po co kupować, skoro możesz wynająć nowe auto na tak długo, jak tylko zechcesz?

Wypożyczalnia samochodów to popularna i wygodna alternatywa dla kupna auta.

W obliczeniu orientacyjnych kosztów pomoże Ci kalkulator online.

Kalkulator najmu długoterminowego to narzędzie, dzięki któremu dowiesz się, ile będzie kosztował wynajem samochodu na określony czas w wypożyczalni samochodów.

Przygotowaliśmy biznesowy segment premium, auto dostawcze i osobowe.


Wynajem długoterminowy aut – dlaczego warto?

Gdy regularnie korzystasz z samochodu, wynajem krótkoterminowy czy taksówki, przestają być opłacalne. Rozważasz zakup własnego samochodu, ale blokuje Cię długi czas oczekiwania na pojazd, niepewna sytuacja na rynku kredytowym lub konieczność opłacenia auta gotówką i tym samym utrata poduszki finansowej. Używane auto bywa z kolei skarbonką: koszt znacząco zwiększają naprawy, te awaryjne i te planowe.

Jeśli chcesz mieć auto na co dzień, a jednocześnie spokojną głowę, postaw na wynajem długoterminowy samochodów, który wiąże się ze sporą dawką korzyści.

 • auta są dostępne od ręki, bez konieczności wielomiesięcznego oczekiwania,
 • nie musisz pamiętać o akcjach serwisowych czy przeglądach – przypomnimy Ci o tym,
 • w razie awarii otrzymasz od nas samochód zastępczy i nie będziesz musiał samodzielnie szukać serwisu,
 • koszt wynajmu niejednokrotnie jest niższy niż rata przy zakupie nowego auta, a poza tym oszczędzasz czas związany z poszukiwaniami idealnego modelu, przeglądami technicznymi, ubezpieczeniami i załatwianiem innych formalności,
 • stały czynsz wynajmu pozwoli Ci na precyzyjne zaplanowanie budżetu, a koszt samochodu w żaden sposób nie wpłynie na Twoją zdolność kredytową,
 • jeśli w trakcie trwania umowy Twoje potrzeby ulegną zmianie, możemy rozmawiać o zmianie modelu samochodu w umowie,
 • jeżeli auto, którym jeździsz, spodoba Ci się szczególnie mocno, masz możliwość negocjacji zakupu samochodu w cenie atrakcyjniejszej niż rynkowa i z gwarantowaną dostępnością,
 • Płatności przebiegają bezpiecznie i wygodnie – za pomocą karty lub przelewu.

Wypożyczalnia samochodów to usługa znana też pod nazwą „samochód na abonament”. Tak, jak w klasycznym abonamencie telefonicznym, opłacasz stałą kwotę w zamian za dostęp do wybranej usługi. Odpowiednikiem pakietu minut w przypadku wynajmu długoterminowego będzie limit kilometrów.


Wynajem długoterminowy samochodów każdej klasy

W ofercie długoterminowej proponujemy samochody każdej klasy:

 • samochody osobowe,
 • samochody premium,
 • samochody dostawcze.

Automatyczna skrzynia biegów? Proszę bardzo! Wolisz wynająć samochód z manualną skrzynią biegów? Także znajdziesz go w ofercie! Zdecyduj, który samochód najbardziej odpowiada Twoim potrzebom i zarezerwuj go!


Jeśli masz prawo jazdy, postaw na wynajem długoterminowy samochodu. Ty decydujesz, na jak długo potrzebujesz auto, wybierasz klasę samochodu i jeden z miesięcznych limitów kilometrów – 2000, 3000 lub 4000 km. Auta osobowe, premium i dostawcze są do Twojej dyspozycji. Skorzystaj z kalkulatora online, aby poznać koszty za najem długoterminowy. W wy możesz mieć pewność, że otrzymasz pojazd sprawny technicznie i gotowy do jazdy. W czasie trwania umowy możesz zmienić grupę samochodów bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Podróżuj bezpiecznie, komfortowo i ze wsparciem naszej firmy – oferujemy je na każdym etapie umowy.

Wypożyczalnia samochodów działa w Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Poznaniu, Wrocławiu i innych miastach Polski – łącznie 29.